Černá Hora

Černá Hora - zájezdy a aktivní dovolená - hory, turistika, cyklistika, cykloturistika, lyžování, snowboarding

Černá Hora patří k nejpřitažlivějším zemím Evropy. Najdete zde dramatické monumentální hory s vysokými skalnatými štíty, kaňony a jezery, ale je tu i řada klidnějších pohoří s pastvinami, salašemi a jejich přátelskými obyvateli - učiněný ráj pro horské turisty i cyklisty. Nelze také opomenout moře, které přijde vhod jako doplňkový odpočinek po aktivitách v horách. Pojeďte s námi, pěšky nebo na kole, poznat hory Černé Hory.
CK Alpina je největším specialistou na aktivní dovolenou v Černé Hoře! Nabízíme zájezdy s ubytováním nebo pod stany, většinou se snídaní či polopenzí. Nikde jinde nenajdete tak pestrý výběr zájezdů a tolik termínů!

S realizací zájezdů do Černé Hory dle vyhlášených Covid-podmínek počítáme! Černá Hora je otevřená turistům a opatření se postupně rozvolňují.
Aktuální povinnosti - vstup do Černé Hory: vstup ze zemí EU není omezen (podrobnosti mzv.cz). Pro návrat do ČR je nyní potřeba: antigenní test v Černé Hoře, vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem; po návratu do ČR samoizolace ukončená negativním PCR testem provedeným nejdříve 5. den po návratu; bez samoizolace po dokončeném očkování nebo po prodělání Covidu (ale PCR test nutný).
Bohužel některé země Balkánu, které nejsou členy EU, jsou zařazeny na evropském cestovatelském semaforu dle ECDC do tmavě červené kategorie, a proto pro návrat platí přísnější podmínky. Ale vzhledem k zařazení prvních neunijních zemí (Makedonie, Albánie, Srbsko) mezi "zelené" a nízkému počtu nakažených očekáváme i zařazení Černé Hory mezi elitní zelné země nejpozději začátkem července a pak bude i návrat do ČR bez jakýchkoli testů a podmínek. Podmínky cestování do zahraničí najdete v tabulce Alpina semafor - kam je možné s námi cestovat.

Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Černá Hora na kole

Pohoří Durmitor, Sinjajevina, Bjelasica, Komovi a moře

Krásy Černé Hory

Pohodová turistika na Durmitoru a Bjelasici, národní parky i moře

Durmitor a Bjelasica

Přechod skalnatých a pasteveckých hor (Černá Hora)

Prokleté hory

Turistika v opuštěných horách na hranicích Černé Hory a Albánie

Prokletije MTB

Bikerský ráj v pohořích na hranicích Černé Hory, Albánie a Kosova

Černá Hora MTB

Náročnější terény v horách Durmitor, Sinjajevina, Žijovo a Bjelasica

Prokletije

Přechod opuštěných pohoří Černé Hory na hranicích s Albánií

Silvestr v Černé Hoře

Durmitor a Bjelasica - snowboarding, freeride, lyžování, sněžnice

Silvestr v Černé Hoře na sněžnicích

Pohodové túry na sněžnicích v pohoří Durmitor a Bjelasica

Zájezdy v uplynulých termínech

Hory Černé Hory

Turistika skalnatým Durmitorem a romantika na salaších Bjelasice

Černá Hora v zimě - Durmitor a Bjelasica

Žabljak a Kolašin - snowboarding, freeride, lyžování, sněžnice

Černá Hora na sněžnicích

Pohodové túry na sněžnicích v pohoří Durmitor a Bjelasica

Albánie na kole

Pohodové putování z Makedonie přes Albánii do Černé Hory

Aktivní dovolená a zájezdy na hory - Černá Hora 2021

Aktivní dovolená a zájezdy do Černé Hory s Alpinou jsou tou správnou volbou pro vás! Vyzkoušejte naše horské, turistické, cyklistické i zimní zájezdy na hory a vyberte si z pestré palety aktivní dovolené v Černé Hoře. Černá Hora je země s nádhernou přírodou, komercí nezkaženými lidmi a vysokými, málo navštěvovanými horami. Hory v Černé Hoře, kam míří naše zájezdy: Durmitor, Prokletije, Bjelasica, Komovi, Moračke planine a navštívíme i Skadarské jezero, přímořská městečka Bar, Budva, Kotor a samozřejmě moře...
Sportovní aktivity na našich zájezdech do Černé Hory: horská turistika, cyklistika (cykloturistika i horská cyklistika - MTB), lyžování a snowboarding. Nabízíme autobusové zájezdy pod stany (spaní v kempech nebo ve volné přírodě v horách) i s ubytováním (horské chaty, hotely), zájezdy s vlastní stravou nebo s polopenzí. Určitě si vyberete, nabídka dovolené Černá Hora 2021 čeká právě na Vás.

Podrobnější informace o Černé Hoře: Černá Hora - informace o zemi - počasí, doklady, přejezd hranic, měna, bezpečnost

Horská turistika v Černé Hoře - Cyklistika a MTB v Černé Hoře - Snowboarding a lyžování v Černé Hoře - Poznávací zájezdy

Informace o počasí a podnebí v Černé Hoře - Černá Hora - počasí