Island

Island - aktivní dovolená a poznávací zájezdy s turistikou

Island, to je země rozmanité a především téměř nedotčené přírodní krásy. Na zdánlivě malém území naleznete takovou různorodost, jako téměř nikde jinde. Je to země ledovců, sopek, gejzírů a geotermálních pramenů, fjordů, vodopádů, pastvin i vysokých nedostupných hor.

S realizací zájezdů na Island vyčkáváme. Island je na tom z hlediska Covidu celkově nejlépe v rámci celé Evropy! Opatření na Islandu jsou rozvolněná, ale je pochopitelné, že si svou dobrou situaci nechtějí pokazit, a proto Island vůči vstupu neočkovaných turistům ze zahraničí zatím udržuje přísné podmínky.
Aktuální povinnosti - vstup na Island: negativní PCR test (72 hod), vyplnění online formuláře, další PCR test zdarma po příletu na Island, 5 dní karanténa na Islandu ukončená 2. PCR testem zdarma; výjimka z karantény a ze všech testů: dokončené očkování nebo prodělání Covidu; (podrobnosti mzv.cz a covid.is). Pro návrat z Islandu do ČR nejsou žádné speciální Covid podmínky! Při přihlášení na zájezd se můžete spolehnout na naše Alpina garance. Podmínky cestování do dalších zemí najdete v tabulce Alpina semafor - kam je možné s námi cestovat.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Island

Země ledu, ohně, polární záře a pověstí o elfech