Řecko

Řecko - zájezdy a aktivní dovolená - hory a turistika

Řecké ostrovy vás opředou mystickou romancí, tradicí i kouzelnými scenériemi. Na největším ostrově Kréta budeme prolézat soutěsky, stoupat na 2000 m vysoké hory, prozkoumávat rybářské vesničky i historické památky. Nechte se okouzlit antickým Řeckem při popíjení frappé v pravé řecké taverně.

S realizací zájezdů na Krétu dle vyhlášených Covid-podmínek počítáme! Řecko je z hlediska Covidu bezpečná a pro turisty otevřená destinace, situace se tam zlepšuje a opatření se postupně rozvolňují.
Aktuální povinnosti - vstup do Řecka: splnění jedné ze tří podmínek: negativní antigenní (48 hod) nebo PCR test (72 hod), dokončené očkování, prodělání Covidu (před 2-9 měsíci); výjimka pro děti do 12 let; pro všechny povinné vyplnění elektronického cestovního formuláře**; (podrobnosti mzv.cz). Návrat do ČR: antigenní test na Krétě; vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem; po návratu do ČR samoizolace ukončená negativním PCR testem provedeným nejdříve 5. den po návratu; výjimky z testů i samoizolace po dokončeném očkování nebo po prodělání Covidu. Podmínky cestování do zahraničí najdete v tabulce Alpina semafor - kam je možné s námi cestovat.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Kréta - pohodová turistika

Největší řecký ostrov s ohromující rozmanitostí, mýty a legendami

Zájezdy v uplynulých termínech

Řecké hory a památky

Olymp, Meteora, Peloponés, kaňony, monastýry, moře

Řecko pěšky a na kole

To nejlepší z Řecka – moře, Olymp, Atény, Meteora, Delfy, ...

Řecko

Atény, Delfy, Olympia, turistika v kaňonech i na Olympu

Podrobnější informace o Řecku: Řecko - informace o zemi - počasí, doklady, přejezd hranic, měna, bezpečnost

Pokud jste si nevybrali žádný z našich zájezdů do Řecka, vyzkoušejte aktivní dovolenou a zájezdy do dalších Balkánských zemí: Černá Hora, Albánie, Bulharsko, Makedonie ...